Smartfon Motorola Moto E13 64 GB / 2 GB
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Kup Motorola Moto E13 64 GB / 2 GB
Wszystkie ceny 57 →Motorola XT2345-3 Moto E13 Dual 64GB 2GB RAM Cosmic Black PAXT0023SE | 407 zł |
Smartfon Motorola Moto E13 2/64GB Creamy White (PAXT0025SE) | 379 zł |
MOTOROLA Smartfon MOTOROLA Moto E13 2/64GB Zielony | 299 zł |
Motorola Moto E13 64GB/2GB - Cosmic Black | 569 zł |
Motorola Moto E13 2/64GB Czarny | 287 zł |
Na początku 2023 roku do portfolio budżetowych smartfonów Motoroli trafiło uzupełnienie – na rynek trafił model Moto E13. To bezpretensjonalne urządzenie do rozmów, korespondencji w komunikatorach internetowych, spotkań w sieciach społecznościowych i oglądania filmów online - nic więcej.
energochłonny akumulator
Niezwykłym wyróżnikiem smartfona jest podstawowa ochrona obudowy przed wilgocią zgodnie ze standardem IP52. Ponadto w korpusie modelu umieszczono imponującą baterię o pojemności 5000 mAh. Pełne naładowanie urządzenia bateryjnego wystarcza na dwa dni pełnej pracy na baterii. Ale bateria nie ładuje się szybko - ze standardowego zasilacza 10 W.
Lekka wersja Androida 13 Go
Również „pod maską” Motoroli Moto E13 znajduje się pakiet ośmiordzeniowego podstawowego chipsetu Unisoc Tiger T606, 2 GB pamięci RAM i wewnętrzny dysk o pojemności 64 GB. Odrębną linią od dwóch tacek SIM jest gniazdo rozszerzeń na kartę microSD. Sprzęt w smartfonie jest szczerze mówiąc nijaki, jednak w celu poprawy wydajności gadżet został dostosowany pod kierownictwem uproszczonego systemu operacyjnego Android 13 Go Edition z lekkimi wersjami standardowych aplikacji.
Opcja na co dzień
Od strony przedniego panelu obudowy smartfon uzbrojono w 6,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości obrazu 1600x720 pikseli. Oba aparaty w modelu są „jednooczne” – główny sensor obrazu 13 MP zamontowano z tyłu, a przedni aparat 5 MP z obiektywem w kształcie kropli „wzór” ekranu służy do robienia selfie. Motorola Moto E13 to dobra propozycja na półkę smartfonów w przystępnej cenie do codziennych zadań bez znacznych obciążeń.
Modyfikacje Motorola Moto E13
Ceny na Motorola Moto E13 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E13 64 GB / 2 GB | od 286 zł | 61 oferta | ||
Motorola Moto E13 128 GB / 8 GB | od 433 zł | 10 oferty |