Smartfon Motorola Moto E32 64 GB / 4 GB
Wideo 12Zdjęcia 10 |
Motorola Moto E32 64 GB / 4 GB
32 GB / 3 GB64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.4 ", 1600х720 (20:9), 268 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:3 moduły, 16 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:5000 mAh
Waga:184 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola E (przystępne cenowo)Porównaj w tabeli →
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 249 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 64 GB, RAM 2 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 487 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 274 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 4000 mAh, 185 g
od 333 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 899 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 355 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 614 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP52, ładowanie: 4020 mAh, 169 g
od 413 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 721 zł
kompaktowy, 4.3 ", 256 ppi, Android 4.4, 4 GB, RAM 1 GB, aparat: 5 Mpx, ładowanie: 1980 mAh, 142 g
od 220 zł
kompaktowy, 5 ", 245 ppi, Android 7.1, 16 GB, RAM 2 GB, Mediatek MT6737, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 2800 mAh, 151 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 567 zł
6.1 ", 282 ppi, Android 10.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 3000 mAh, 160 g
od 1 024 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 338 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
Wideo recenzje
Moto E32 Drop Test | Best Mid Range Fone | Motorolla Fones
6 czerwca 2023293 przegląd
Motorola Moto E32 Vs Motorola Moto E32s Which Is Better
27 maja 202222 742 przegląd
Moto e32s vs Redmi 10
2 czerwca 20221 069 przegląd
moto e32 first looks |motorola e32 price |moto g22 review |motorola e32 unboxing |moto e32 features
19 kwietnia 2022183 przegląd
Moto E32 Unboxing and Review Frist Impressions ⚡
20 czerwca 2022154 przegląd
Motorola Moto E32 vs Motorola Moto E20
10 maja 20221 954 przegląd
MOTOROLA e32 FREE FIRE TEST || moto e32 free fire gameplay + Heating + Battery Drain Test.
4 stycznia 202310 133 przegląd
moto e32
9 października 20222 582 przegląd
Moto E32 Review | Moto E32 Price In India | Moto E32
13 października 2022537 przegląd
Motorola E32 Specifications | #shorts
2 maja 2022158 przegląd
Motorola Moto E32 vs Motorola Moto G22 || Full Comparison ⚡ Which one is Best...
8 maja 2022417 przegląd
Motorola G22 Vs Motorola E32
19 kwietnia 202260 445 przegląd
Modyfikacje Motorola Moto E32
Ceny na Motorola Moto E32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E32 32 GB / 3 GB | od 413 zł | 1 oferta | ||
Motorola Moto E32 64 GB / 4 GB | od 1 024 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 899 zł
6.4 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g