Czajnik elektryczny Morphy Richards Evoke 100105 2200 W czarny
Zdjęcia 6 |
Morphy Richards Evoke 100105 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Morphy Richards 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Morphy Richards.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Morphy Richards Evoke 100105 2200 W czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Morphy Richards Evoke Czarny matowy | 181 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke 100105 | 269 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Czarny | 190 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Morphy Richards Evoke 100105:
- Długość przewodu zasilającego - 70 cm
Modyfikacje Morphy Richards Evoke 100105
Ceny na Morphy Richards Evoke 100105 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 100108 2200 W bordowy | od 199 zł | 6 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 100105 2200 W czarny | od 181 zł | 4 oferty | ||
Morphy Richards Evoke 100102 2200 W granatowy | od 529 zł | 1 oferta | ||
Morphy Richards Evoke 100103 2200 W srebrny | od 216 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →