Електрочайник Morphy Richards Evoke 100103 2200 Вт сріблястий
Фото 5 |
Morphy Richards Evoke 100103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Evoke 100103 2200 Вт сріблястий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Morphy Richards Czajnik Morphy Richards Evoke platynowy mat | 207 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke platynowy mat | 233 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Złoty | 215 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke 100103 | 239 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke platynowy mat | 216 zł |
Morphy Richards Special Edition Retro, Platinum | 260 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 100103:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 100103
Ціни на Morphy Richards Evoke 100103 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 100108 2200 Вт бордовий | від 199 zł | 9 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 100102 2200 Вт синій | від 529 zł | 1 пропозиція | ||
Morphy Richards Evoke 100103 2200 Вт сріблястий | від 207 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 100105 2200 Вт чорний | від 179 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →