Електрочайник Morphy Richards Evoke 100105 2200 Вт чорний
Фото 6 |
Morphy Richards Evoke 100105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Evoke 100105 2200 Вт чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Morphy Richards 100105EE Evoke czajnik elektryczny stal nierdzewna 15 litr | 272 zł |
Morphy Richards Czajnik Morphy Richards Evoke Czarny | 182 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Czarny | 207 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Czarny matowy | 181 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke 100105 | 269 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 100105:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 100105
Ціни на Morphy Richards Evoke 100105 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 100108 2200 Вт бордовий | від 199 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 100103 2200 Вт сріблястий | від 208 zł | 6 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 100105 2200 Вт чорний | від 181 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →