Електрочайник Morphy Richards Evoke 100108 2200 Вт бордовий
Фото 7 |
Morphy Richards Evoke 100108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Morphy Richards 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Morphy Richards.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Morphy Richards Evoke 100108 2200 Вт бордовий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Morphy Richards Czajnik Morphy Richards Evoke czerwony | 208 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke czerwony | 233 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke Czerwony | 207 zł |
Czajnik elektryczny MORPHY RICHARDS Evoke 100108 | 199 zł |
Czajnik Morphy Richards Evoke czerwony | 216 zł |
Morphy Richards Evoke Retro | 259 zł |
Додаткові функції і можливості електрочайника Morphy Richards Evoke 100108:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
Модификації Morphy Richards Evoke 100108
Ціни на Morphy Richards Evoke 100108 |
---|---|---|---|---|
Morphy Richards Evoke 100108 2200 Вт бордовий | від 199 zł | 7 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 100103 2200 Вт сріблястий | від 208 zł | 6 пропозицій | ||
Morphy Richards Evoke 100105 2200 Вт чорний | від 181 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →