Punkt dostępu MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)
Zdjęcia 4 |
MikroTik wAP 60G AP
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:WiGig (AD)
Anteny i sygnał:1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne wAP 60G AP
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik wAP 60G AP
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik wAP 60G AP 1000 Mbit/s białe połączenie Ethernet wspierające zasi | 612 zł |
MikroTik wAP 60G AP | 583 zł |
Mikrotik wAP 60G AP 1000 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBWAPG-60AD-A | 478 zł |
MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A) | 542 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Punkt dostępowy 60GHz 1GbE RBwAPG-60ad-A - PACZKOMAT, | 565 zł |
Mikrotik wAP 60G AP 1000 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBWAPG-60AD-A | 478 zł |
MIKROTIK RBWAPG-60AD-A WAP 60GHZ ACCESS POINT, BASE STATION, ROUTEROS L4 | 608 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →