Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4+ (225/55 R17 97Y) 602906 | 724 zł |
Opona Michelin 225/55R17 Primacy 4+ 97Y - opony letnie 602906 | 674 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 97Y ) 602906 | 751 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 97Y ) | 760 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W | od 649 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y | od 674 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V | od 766 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W | od 689 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →