Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 225/55 R17 97W PRIMACY 4 3528702387177 | 675 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 97W ) 238717 | 763 zł |
Michelin Primacy 4+ (225/55 R17 97W) 238717 | 752 zł |
Opona Michelin 225/55R17 Primacy 4+ 97W - opony letnie 238717 | 649 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 97W ) | 773 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W | od 649 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y | od 626 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V | od 766 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W | od 639 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →