Літня шина Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Bridgestone 225/55R17 T005 97W * - opony letnie 13205 | 579 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/55 R17 97W * ) 13205 | 645 zł |
Bridgestone Turanza T005 (225/55 R17 97W) 17786 | 574 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/55 R17 97W * ) | 648 zł |
Opony letnie 225/55R17 97W Turanza T005 Bridgestone 2023 | 589 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W
Ціни на Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V | від 586 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W | від 574 zł | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal | від 618 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W | від 1 147 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →