Літня шина Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 225/55 R17 97W B-Seal ) 9375 | 752 zł |
Bridgestone Turanza T005 (225/55 R17 97W) 9375 | 791 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/55 R17 97W B-Seal ) | 760 zł |
Opona Bridgestone 225/55R17 T005 97W SLT - opony letnie 9375 | 618 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal
Ціни на Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V | від 586 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W | від 574 zł | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal | від 618 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W | від 1 147 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →