Літня шина Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005A (225/55 R17 97V) 14014 | 645 zł |
Bridgestone Turanza T005A ( 225/55 R17 97V ) 14014 | 615 zł |
Bridgestone Turanza T005A ( 225/55 R17 97V ) | 714 zł |
Opony letnie 225/55R17 97V Turanza T005 Bridgestone | 586 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V | від 586 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W | від 574 zł | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal | від 618 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W | від 1 147 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →