Всесезонна шина Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V Porsche
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V Porsche 285/45 R21 113 V 285/45 R21 113 V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Alenza Sport A/S (285/45 R21 113V) 23643 | 1 490 zł |
Bridgestone Alenza Sport A/S ( 285/45 R21 113V XL, NC0 ) 23643 | 1 452 zł |
Bridgestone Alenza Sport A/S ( 285/45 R21 113V XL, NC0 ) | 1 493 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V Porsche
Ціни на Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V Porsche |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V | від 1 177 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Alenza Sport AS 285/45 R21 113V Porsche | від 1 452 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →