Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005A (225/55 R17 97V) 14014 | 645 zł |
Bridgestone Turanza T005A ( 225/55 R17 97V ) 14014 | 615 zł |
Bridgestone Turanza T005A ( 225/55 R17 97V ) | 714 zł |
Opony letnie 225/55R17 97V Turanza T005 Bridgestone | 586 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97V | od 586 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W | od 574 zł | 8 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 97W Seal | od 618 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R17 101W | od 1 147 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →