Літня шина Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V
Ціни на Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H BMW/Mini | від 385 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V | від 444 zł | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V BMW/Mini | від 446 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 466 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W Run Flat | від 532 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | від 522 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →