Літня шина Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 195/65 R15 95H XL ) 10163 | 450 zł |
Bridgestone Turanza T005 (195/65 R15 95H) 10163 | 444 zł |
Opona Bridgestone 195/65R15 TURANZA T005 95H XL - opony letnie 10163 | 393 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 195/65 R15 95H XL ) | 456 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE TURANZA T005 195/65R15 95H XL | 398 zł |
Opony letnie 195/65R15 95H Turanza T005 Bridgestone 2023 | 372 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91H | від 331 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91T | від 325 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 91V | від 342 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95H | від 372 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 195/65 R15 95T | від 496 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →