Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI HANKOOK 185/65 R15 88T K435 KINERGY ECO 2 Kinergy Eco 2 K | 316 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/65 R15 88T SBL ) 1020987 | 359 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (185/65 R15 88T) 1033124 | 294 zł |
Opona Hankook 185/65R15 KINERGY ECO 2 K435 88T - opony letnie 1033127 | 266 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/65 R15 88T ) | 331 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88H | від 299 zł | 22 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 88T | від 241 zł | 23 пропозиції | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15 92T | від 282 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →