Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y
Відео 2Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4+ (225/55 R17 97Y) 602906 | 724 zł |
Opona Michelin 225/55R17 Primacy 4+ 97Y - opony letnie 602906 | 674 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 97Y ) 602906 | 751 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 97Y ) | 760 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W | від 649 zł | 5 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y | від 674 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V | від 766 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W | від 689 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →