Літня шина Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 3 ZP (225/55 R17 97W) 919851 | 819 zł |
Michelin Primacy 3 ZP ( 225/55 R17 97W *, runflat ) 919851 | 817 zł |
Michelin Primacy 3 ZP ( 225/55 R17 97W *, runflat ) | 827 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat
Ціни на Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat | від 817 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Audi | від 628 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y BMW/Mini | від 778 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 655 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Run Flat | від 698 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →