Opona letnia Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz 225/55 R17 97 W RunFlat 225/55 R17 97 Y Audi 225/55 R17 97 Y BMW/Mini 225/55 R17 97 Y Mercedes-Benz 225/55 R17 97 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 3 (225/55 R17 97Y) 349338 | 791 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/55 R17 97Y *, MO ) | 724 zł |
Michelin Primacy 3 ( 225/55 R17 97Y *, MO ) 349338 | 709 zł |
Opona Michelin 225/55R17 PRIMACY 3 97Y - opony letnie 349338 | 655 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz
Ceny na Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97W Run Flat | od 817 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Audi | od 628 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y BMW/Mini | od 778 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | od 655 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 3 225/55 R17 97Y Run Flat | od 698 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →