Opona letnia Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 97Y Run Flat
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 97Y Run Flat 225/55 R17 97 Y RunFlat 225/55 R17 101 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 97Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS (225/55 R17 97Y) R1249 | 841 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS ( 225/55 R17 97Y RPB, runflat ) | 815 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ZPS ( 225/55 R17 97Y RPB, runflat ) R1249 | 803 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 97Y Run Flat
Ceny na Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 97Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 97Y Run Flat | od 803 zł | 3 oferty | ||
Yokohama Advan Sport V105 225/55 R17 101Y | od 601 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →