Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 101V XL ) 038256 | 802 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 225/55 R17 101V XL ) | 813 zł |
Michelin Primacy 4+ (225/55 R17 101V) 038256 | 766 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97W | od 649 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 97Y | od 626 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101V | od 766 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 225/55 R17 101W | od 643 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →