Patelnia grillowa MG Home Infinito 3418 26 cm czerwony
Zdjęcia 7 |
MG Home Infinito 3418 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MG Home 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MG Home.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MG Home Infinito 3418 26 cm czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia MG HOME Infinito 26 cm | 110 zł |
Patelnia grillowa żeliwna Infinito, 26 cm, czerwona | 90 zł |
Patelnia Grillowa Żeliwna Mg Home Infinito 26 Cm | 110 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →