Klucz udarowy Makita DTW1001Z
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Makita DTW1001Z akum. 2 szt. 5 Ah , Makpacakum. brak, bez walizki |
|
Profesjonalny 3-biegowy klucz udarowy o dużej mocy z bezszczotkowym silnikiem prądu stałego, własnym akumulatorem i imponującym momentem obrotowym do 1050 Nm. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej rodziny Makita LXT, którego modele mogą służyć do wykonywania seryjnych prac montażowych, demontażowych i montażowych o dużej intensywności. Zaawansowany technologicznie bezszczotkowy silnik udarowy Makita DTW1001Z ma wysoką gęstość mocy, zwiększoną niezawodność, wyjątkową odporność na przeciążenia i utrzymuje precyzyjną elektroniczną kontrolę prędkości.
W połączeniu z nim, wytrzymała przekładnia planetarna w aluminiowej obudowie rozpraszającej ciepło dostarcza moment obrotowy do kwadratowego uchwytu 3/4 ”idealnie dopasowanego do przenoszenia bardzo wysokich szczytowych sił uderzenia na głowice robocze. Siła klucza udarowego jest wystarczająca do odkręcania i dokręcania śrub i nakrętek o rozmiarze do M30. Z łatwością radzi sobie ze starą rdzą. Znaczną wagę narzędzia w dużej mierze kompensuje dobre wyważenie - środek ciężkości opada bezpośrednio na ergonomiczną rękojeść, która zapewnia wygodny i niezawodny chwyt dla wydajnej pracy. Zaprojektowany do użytku z opatentowanymi akumulatorami litowo-jonowymi 18V o dużej pojemności. Nie dostarczane z bateriami, ładowarką i etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita DTW1001Z
Wszystkie ceny 6 →Makita 18v cordless impact wrench - dtw1001z brushless | 1 621 zł |
DTW1001Z Klucz udarowy akum. 3/4" LI-ION 1050Nm 18V MAKITA | 1 881 zł |
Makita Dtw1001z Cordless Niebieski | 1 753 zł |
Makita Klucz udarowy 18v 3/4' 1050nm bezszczotkowy bez akumulatorów i łado | 2 067 zł |
Klucz udarowy Makita DTW1001Z 18 V 3/4" | 1 638 zł |
Klucz udarowy akumulatorowy DTW1001Z Makita | 1 749 zł |
Modyfikacje Makita DTW1001Z
Ceny na Makita DTW1001Z |
---|---|---|---|---|
Makita DTW1001RTJ | od 2 492 zł | 8 oferty | ||
Makita DTW1001Z | od 1 621 zł | 6 oferty |