Wiertarko-wkrętarka Makita DDF458RTJ
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Makita DDF458RTJ |
|
Model DDF458RFE zawiera dwie baterie, ładowarkę i walizkę, model DDF458RFJ zawiera dwie baterie, ładowarkę i walizkę Makpac, a model DDF458RF3J zawiera trzy baterie, ładowarkę i walizkę Makpac
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DDF458RTJ
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18 V/50 Ah 2 akumulatory i ładowa | 2 538 zł |
Makita DDF458RTJ | 2 172 zł |
DDF458RTJ Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18 V MAKITA DDF 458 RTJ | 2 074 zł |
Makita Makita Wiertarko-wkrętarka 18v 91/58nm 2 x 5,0ah li-ion walizka mak | 2 344 zł |
Makita Ddf458rtj Electric Screwdriver Niebieski | 2 215 zł |
Wiertarko-wkrętarka MAKITA MDDF458RTJ | 1 824 zł |
Wiertarko-wkrętarka 2 BIEGOWA LI 18V 91Nm DDF458RTJ 2 Aku MAKITA | 1 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DDF458RTJ
Ceny na Makita DDF458RTJ |
---|---|---|---|---|
Makita DDF458RTJ | od 1 824 zł | 7 oferty | ||
Makita DDF458RF3J | od 2 534 zł | 1 oferta | ||
Makita DDF458Z | od 657 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →