Klucz udarowy Makita TW001GZ
Wideo 8Zdjęcia 14 |
Makita TW001GZ akum. 2 szt. 4 Ah , walizkaakum. brak, bez walizki |
|
Model TW001GZ jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, natomiast model TW001GM201 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (4 Ah), ładowarką i walizką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita TW001GZ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makita Klucz udarowy 40vmax xgt 3/4' 2050nm bez akumulatorów i łado | 1 755 zł |
Klucz udarowy Makita 18 V | 1 385 zł |
MAKITA Klucz udarowy TW001GZ Aku. XGT 40V Li-ion 1800Nm 1800Rpm | 1 499 zł |
MAKITA KLUCZ UDAROWY 40Vmax XGT 3/4' 2050Nm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI T | 1 425 zł |
Klucz udarowy Makita 18 V | 1 384 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita TW001GZ
Ceny na Makita TW001GZ |
---|---|---|---|---|
Makita TW001GM201 | od 3 105 zł | 3 oferty | ||
Makita TW001GZ | od 1 384 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →