Klucz udarowy Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0X (4933459729)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0X akum. 2 szt. 5 Ah akum. brak |
|
Technologia ONE-KEY zapewnia bezprzewodowe strojenie w celu zwiększenia wydajności instrumentu i dokładnego odtwarzania wyników, śledzenia instrumentu i bezpieczeństwa. Tryb 4 zapewnia maksymalny moment obrotowy 2034 Nm do złamania nakrętki.
Model M18 ONEFHIWF34-0X jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, natomiast model M18 ONEFHIWF34-502X jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah) i ładowarką
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz udarowy Milwaukee M18ONEFHIWF34-0X 18 V 3/4" | 1 618 zł |
M18 ONEFHIWF34-0X Klucz udarowy Wersja zerowa urządzenia - bez akumulatora | 2 153 zł |
Klucz udarowy Milwaukee M18ONEFHIWF34-0X 18 V 3/4" | 1 621 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0X
Ceny na Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 ONEFHIWF34-502X | od 3 295 zł | 1 oferta | ||
Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0X | od 1 618 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →