Nożyce do żywopłotu Makita UH009GZ
Zdjęcia 9 |
Makita UH009GZ |
|
Silnik bezszczotkowy. Trzy poziomy prędkości
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Makita XGT (40V Professional)
od 1 620 zł
akumulatorowa, 36 V, bez baterii, silnik bezszczotkowy, szerokość robocza 43 cm, trzonek prosty, waga 5.7 kg
od 1 416 zł
klucz udarowy, pistoletowa, silnik bezszczotkowy, 600/1200/1900/2300 obr./min, uchwyt: czworokątny, 1/2 ", tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 40 V, brak w zestawie
od 1 600 zł
tarczowa, akumulatorowa, bateria brak, brzeszczot 165 mm, elektroniczne zabezpieczenie silnika, płynny rozruch, waga 3.7 kg
od 934 zł
szlifierka kątowa, akumulatorowa, bez baterii, tarcza tnąca 125 mm, 3000 – 8500 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, elektroniczne zabezpieczenie silnika, sprzęgło ochronne, rękojeść dodatkowa
od 4 010 zł
wiercenie udarowe, 5000 ud/min, bez udaru, 980 obr./min, dłutowanie, 2.9 J, podtrzymanie obrotów, silnik bezszczotkowy, szybka wymiana wkładu, moc baterii, 40 V, 2 szt., 4 Ah, podświetlenie, worek na pył, waga 6.5 kg
od 1 088 zł
akumulatorowe, 40 V, bez akumulatora, struganie: szerokość 82 mm, głębokość 4 mm, miękki start, dwustronne noże, stopka parkująca, dwustronny wyrzut wiórów
od 1 564 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 40 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 600 mm, obrotowy uchwyt
od 3 113 zł
zestaw: wiertarko-wkrętarka, szlifierka, ładowarka, skrzynka narzędziowa, akumulator: 2 szt., 4 Ah, 40 V
od 1 782 zł
bezolejowy, akumulatorowy, brak akumulatora, przy wejściu 34 l/min, 7.2 bar, amplituner: 8 l, napęd pasowy
od 518 zł
elektryczne, akumulatorowe, cyfrowe manometr, z podświetleniem, ciśnienie: do 10.95 atm
od 1 724 zł
akumulatorowe, 700 W, od 800 skok/min, do 3500 skok/min, długość skoku: 26 mm, skok wahadła, miękki start, wydmuch wiórów, podświetlenie, waga: 1.9 kg
od 3 644 zł
akumulatorowy, bezszczotkowy, 9.4 J, 2650 ud./min, uchwyt: SDS Max, miękki start, regulacja obrotów, automatyczna regulacja, system antywibracyjny, bez dłuta, 6.8 kg
od 2 672 zł
bezszczotkowa, akumulatorowa, bez akumulatora, 115 bar, regulacja ciśnienia, nasadki: lanca, dysza rotacyjna, pobieranie wody, waga 8.5 kg
od 1 811 zł
gwoździarka, stykowy, akumulatorowy, 40 V, bez baterii, wyłącznik bezpieczeństwa, silnik bezszczotkowy, podświetlenie LED, zabivanie ocheredyu, gvozd: długość do 40 mm, Ø do 1.2 mm
od 2 747 zł
akumulatorowa, 36 V, 1 szt., 4 Ah, 1000 W, silnik bezszczotkowy, szerokość robocza 43 cm, trzonek prosty, waga 6.2 kg
od 2 859 zł
klucz udarowy, pistoletowa, silnik bezszczotkowy, 600/1200/1900/2300 obr./min, uchwyt: czworokątny, 1/2 ", tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, hamulec silnika, źródło zasilania: akumulatorowe, 40 V, Li-Ion, 2 szt., walizka
od 2 815 zł
ukośnica, akumulatorowa, bateria brak, brzeszczot 216 mm, elektroniczne zabezpieczenie silnika, płynny rozruch, posuw, waga 15.71 kg
od 930 zł
szlifierka kątowa, akumulatorowa, tarcza tnąca 125 mm, 3000 – 8500 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, mocowanie X-LOCK system mocowania X-LOCK, rękojeść dodatkowa
od 4 512 zł
wiercenie udarowe, 1100 – 2250 ud/min, bez udaru, 150 – 310 obr./min, dłutowanie, 21.4 J, podtrzymanie obrotów, silnik bezszczotkowy, moc baterii, 40 V, brak w zestawie, podświetlenie, waga 12.39 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 337 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 750 mm
od 1 265 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 750 mm, obrotowy uchwyt
od 1 583 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 700 mm
od 473 zł
okrzesywarka, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 200 mm, trzonek 300 cm, teleskopowa
od 254 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 420 W, protokół komunikacyjny 450 mm
od 293 zł
okrzesywarka, sieciowe, 450 W, protokół komunikacyjny 460 mm, trzonek 250 cm, teleskopowa, regulacja ostrza tnącego
od 230 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 520 mm
od 369 zł
okrzesywarka, sieciowe, 800 W, protokół komunikacyjny 250 mm, trzonek 270 cm, teleskopowa, regulacja ostrza tnącego
od 393 zł
nożyce do żywopłotu, akumulatorowe, 18 V, akumulator brak, protokół komunikacyjny 500 mm, regulacja ostrza tnącego
od 350 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 420 W, protokół komunikacyjny 450 mm