Opryskiwacz Metabo RSG 18 LTX (602038850)
Metabo RSG 18 LTX |
Rodzaj | akumulatorowy | Konstrukcja | plecakowy | Pojemność | 15 l | Wydajność (płyn) | 1.9 l/min | Maks. ciśnienie | 3 bar | Długość węża | 130 cm | Długość lancy | 50 cm | Rodzaj lancy | wąska | Materiał lancy | mosiądz | Materiał dyszy | mosiądz | Podziałka | | Uchwyt na lancę | | Poziom hałasu | 70 dB | Waga | 4.4 kg / z akumulatorem 2 Ah / | Wymiary | 34.2x55.5x23.9 cm | Data dodania do E-Katalog | kwiecień 2021 | Oznaczenie producenta | 602038850
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo RSG 18 LTX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| RSG 18 LTX 15 602038850 Pulverizador mochila de bateríaPulverizador mochila de batería para pulverizar plantas uniformemente sin bombeo manual
Zasilany akumulatorowo opryskiwacz do równomiernego opryskiwania roślin bez ręcznego pompowania
Opryskiwacz akumulatorowy nadaje się do pestycydów (herbicydów, insektycydów, fungicydów itp.), płynnych nawozów, wzmacniaczy roślin, wody
Dokładne, odpowiednie do... więcejzastosowania dozowanie ilości spryskiwacza dzięki bezstopniowo regulowanemu ciśnieniu roboczemu. Stały strumień dzięki elektronicznie sterowanej pompie
Dysza regulacyjna zapewnia łatwą, szybką zmianę między mgiełką a strumieniem. Duży otwór na zbiornik zapewnia łatwe opróżnianie i czyszczenie. Zintegrowany system filtracji do ochrony przed zabrudzeniami i długą żywotność dzięki wyłącznikowi bezpieczeństwa w przypadku przeciążenia termicznego
Zakres dostawy: zawór ręczny, przewód wężowy, rura natryskowa, dysza regulacyjna (1,7 mm), bez zestawu akumulatorowego, bez ładowarki (możliwość łączenia z akumulatorami CAS – Cordless-Alliance) Amazon.pl
Złóż skargę | 1 525 zł | | |
|
| Metabo Opryskiwacz plecakowy rsg 18 ltx bez akumulatorów i ładowarki carcaAkumulatorowy opryskiwacz plecakowy do równomiernego opryskiwania roślin bez konieczności ręcznego pompowaniaDo pestycydów (herbicydy, insektycydy, fungicydy itp.), nawozów płynnych, środków wzmacniających rośliny, wodyPrecyzyjne, dopasowane do rodzaju zastosowania dozowanie ilości rozpylanego... Bee.plZłóż skargę | 2 045 zł | | |
|
| Metabo Opryskiwacz Plecakowy Rsg 18 Ltx Bez Akumulatorów I Ładowarki CarcaAkumulatorowy opryskiwacz plecakowy do równomiernego opryskiwania roślin bez konieczności ręcznego pompowaniaDo pestycydów (herbicydy, insektycydy, fungicydy... EmpikZłóż skargę | 1 776 zł | | |
Dynamika cen dla Metabo RSG 18 LTX