Wiertarko-wkrętarka Makita DDF487RAJ
Zdjęcia 6 |
Makita DDF487RAJ |
|
Model DDF486Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, natomiast model DDF486RTJ jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah), ładowarką i obudową Makpac.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DDF487RAJ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DDF487RAJ Wiertarko-Wkrętarka Akumulatorowa 18 V / 2 Ah 2 Akumulato | 996 zł |
DDF487RAJ 2-Biegowa wiertarko-wkrętarka akum. LXT BLDC 2.0Ah 18V MAKITA | 1 258 zł |
Wiertarko-wkrętarka Makita DDF487RAJ 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 1 020 zł |
MAKITA.WKRĘTARKA 18V 40/25Nm 2x2,0Ah DDF487RAJ | 1 072 zł |
Modyfikacje Makita DDF487RAJ
Ceny na Makita DDF487RAJ |
---|---|---|---|---|
Makita DDF487RAJ | od 996 zł | 4 oferty | ||
Makita DDF487RFE3 | od 1 096 zł | 2 oferty | ||
Makita DDF487Z | od 439 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →