Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9000
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9000 akum. 2 szt. 3 Ah , walizkaakum. brak, walizka |
|
Model 06019J9002 jest dostarczany bez akcesoriów, model 06019J9001 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model 06019J9000 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (3 Ah), ładowarką i walizką.
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional System profesjonalny 12 V firmy akumulatorowa wiertarko | 902 zł |
Bosch GSB 12V-35 Kit Cordless Combi Drill | 1 345 zł |
Bosch Professional Gsb 12v-35 Combi Cordless Niebieski 06019J90000 | 1 332 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 12V-35 12 V 2 x akumulator 3 Ah (06019J9000) | 1 345 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9000
Ceny na Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9000 | od 902 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSB 12V-35 Professional 06019J9001 | od 514 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →