Inwerterowy półautomat spawalniczy Magnum MIG/MMA 315 W Synergia (U MI 315 SYN)
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Magnum MIG/MMA 315 W Synergia |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum MIG/MMA 315 W Synergia
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Półautomat Spawalniczy Spawarka Magnum Mig 315 Mma Synergia 400V 315A Igbt | 4 929 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 315 Synergia MMA - zestaw : Wyposażenie - paki | 3 979 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 315 Synergia MMA - zestaw : Wyposażenie - paki | 4 291 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 315 Synergia MMA - zestaw : Wyposażenie - paki | 4 591 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →