Okap MAAN Ponza W 830
Zdjęcia 20 |
MAAN Ponza W 830 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MAAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MAAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MAAN Ponza W 830
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap MAAN Ponza W 830 Czarny | 1 199 zł |
Okap MAAN Ponza W 830 Złoty Połysk | 1 599 zł |
Okap MAAN Ponza W 830 Miedź Połysk | 1 599 zł |
Okap MAAN Ponza W 830 Biały | 1 199 zł |
Okap MAAN Ponza W 830 Satyna | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →