Okap MAAN Corona 2 Touch 60 czarny
MAAN Corona 2 Touch 60 czarny 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MAAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MAAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MAAN Corona 2 Touch 60 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap teleskopowy Maan corona 2 touch 60 czarny | 699 zł |
Okap MAAN Corona 2 Touch 60 Czarny | 599 zł |
Okap teleskopowy MAAN Corona 2 Touch 60 czarny (sterowanie dotykowe) - DAR | 499 zł |
MAAN Okap teleskopowy Corona Touch2 60 LED czarny I tel. (22) 266 82 20 I | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →