Okap MAAN Vertical PG 60
Zdjęcia 22 |
MAAN Vertical PG 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MAAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MAAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MAAN Vertical PG 60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OKAP PRZYŚCIENNY CZARNY 60 CM KOMINOWY MAAN | 379 zł |
Okap kominowy MAAN Vertical PG 60 Czarny OD RĘKI! I tel. (22) 266 82 20 I | 439 zł |
OKAP PRZYŚCIENNY CHROM 60 CM KOMINOWY MAAN | 399 zł |
Okap kominowy MAAN Vertical PG 60 Satyna I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 479 zł |
Okap kominowy MAAN Vertical PG 60 Biały I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →