Okap MAAN Elba Mini WPB 431
Zdjęcia 16 |
MAAN Elba Mini WPB 431 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MAAN Elba Mini WPB 431
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap przyścienny Maan elba mini wpb 431 satynowy | 699 zł |
OKAP KUCHENNY TUBA PRZYŚCIENNY SATYNA MAAN ELBA | 599 zł |
Okap przyścienny MAAN Elba Mini WPB 431 Złoty Połysk | 899 zł |
Okap kominowy MAAN Elba Mini WPB 431 Satyna OD RĘKI! I tel. (22) 266 82 20 | 699 zł |
Komfort Okap przyścienny Maan elba mini wpb 431 czarny | 699 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →