Logitech Wireless Mouse M310
Wideo 12 |
Logitech Wireless Mouse M310 |
|
Podstawowa mysz bezprzewodowa reprezentuje linię M Series, która łączy kompaktowe i lekkie manipulatory. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Model wyposażono w sensor optyczny 1000 DPI oraz klasyczny zestaw przycisków sterujących: dwa klawisze i kółko przewijania. Mysz Logitech Wireless Mouse M310 jest zasilana pojedynczą baterią typu AA, której nie trzeba wymieniać / ładować nawet przez rok.
Aby połączyć się z komputerem, zestaw jest dostarczany z odbiornikiem USB, który wykorzystuje kanał radiowy 2,4 GHz (model jest również kompatybilny z markowymi odbiornikami Unifying). Manipulator będzie równie wygodny zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych ze względu na symetryczną konstrukcję. Model nadaje się do użytku na różnych powierzchniach, ale dywanik zapewni pracę bez podskoków i szarpnięć.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Wireless Mouse M310
Wszystkie ceny 8 →Logitech M310 Wireless Mouse - Myszy - Laser - 3 - Srebrny | 241 zł |
Logitech M310 Mouse, Wireless Silver 910-003986 | 300 zł |
Logitech M310 (910001675) Wireless Mouse - Silver | 100 zł |
Mysz Logitech M310 Silver New Generation (910-003986) | 332 zł |
Logitech M310 910-001675 Wireless Mouse (Silver) | 76 zł |
- Możliwość podłączenia wielu urządzeń do jednego odbiornika
- Odbiornik nie wymaga konfiguracji po podłączeniu