Мишка
Logitech Wireless Mouse M310
Відео 12 |
Logitech Wireless Mouse M310 |
|
Безпровідна мишка початкового рівня представляє лінійку M Series, обьединяющую компактні і легкі маніпулятори. Доступна в декількох варіантах забарвлення. Модель оснащена оптичним сенсором на 1000 DPI і класичним набором кнопок управління: дві клавіші і колесо прокрутки. Працює Logitech M310 Wireless Mouse від одного елемента живлення AA-типу, який не доведеться міняти/заряджати до року. Для підключення до ПК у комплекті йде USB-приймач, що використовує радіоканал з частотою 2,4 ГГц (модель сумісна і з фірмовими приймачами Unifying). Маніпулятор буде однаково зручний і правшам і лівшам завдяки симетричному дизайну. Модель підходить для використання на різних поверхнях, але роботу без стрибків і ривків забезпечить килимок.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Wireless Mouse M310
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Logitech M310 Mysz bezprzewodowa 24 GHz z nanoodbiornikiem USB 18 miesięcy | 211 zł |
Logitech M310 Wireless Mouse - Myszy - Laser - 3 - Srebrny | 241 zł |
Logitech M310 Mouse, Wireless Silver 910-003986 | 300 zł |
Logitech M310 (910001675) Wireless Mouse - Silver | 100 zł |
Mysz Logitech M310 Silver New Generation (910-003986) | 332 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мишки Logitech Wireless Mouse M310:
- Можливість підключення декількох пристроїв до одного приймача
- Приймач не потребує налаштування після підключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →