Logitech B220 Silent
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Logitech B220 Silent |
|
Klasyczna mysz bezprzewodowa do codziennego użytku, której kluczową cechą, również w nazwie urządzenia, jest najcichsze kliknięcie. Tego typu model może być świetnym rozwiązaniem do użytku biurowego lub dla użytkowników lubiących pracować w nocy, kiedy dodatkowe „stukanie” może zakłócać sen innym osobom. Pod wszystkimi innymi względami mamy całkowicie klasyczną mysz do laptopa.
Czujnik o rozdzielczości 1000 DPI doskonale nadaje się do korzystania z manipulatora w połączeniu z laptopem. Do komunikacji bezprzewodowej w urządzeniu zastosowano moduł radiowy z interfejsem USB, zasięg sygnału wynosi 10 m. Mysz komputerowa Logitech B220 Silent zapewnia wygodny chwyt i posiada klasyczny zestaw przycisków - dwa standardowe przyciski oraz kółko. Ergonomiczna konstrukcja pozwoli Ci wydajnie pracować z systemem komputerowym przy minimalnym obciążeniu nadgarstka. Urządzenie zasilane jest jedną baterią AA, której pełne naładowanie wystarcza średnio na 18 miesięcy użytkowania myszy. Waga gadżetu to 75 g. Ta mysz przyda się, jeśli użytkownik korzysta z komputera do pracy z dokumentami i przeglądania stron internetowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech B220 Silent
Mouse Logitech B220 Silent 910-004881 black 910-004881 | 166 zł |
MOUSE USB OPTICAL WRL B220/SILENT BK 910-004881 LOGITECH New | 232 zł |
Mysz LOGITECH B220 910-004881, 2.4 GHz, 1000 DPI | 139 zł |
Logitech B220 Silent 1000 Dpi Wireless Mouse Czarny 910-004881 | 132 zł |