Logitech B220 Silent
Відео 1Фото 4 |
Logitech B220 Silent |
|
Класична бездротова миша для повсякденного використання, ключова особливість якої, винесена також і в назву пристрою, — це максимально тихий клік. Модель цього типу може послужити відмінним рішенням для використання в офісі або для користувачів, які люблять працювати вночі, коли зайве «клацання» може потривожити сон інших людей. У всьому ж іншому перед нами цілком класична ноутбучна мишка.
Сенсор з роздільною здатністю 1000 DPI добре підходить для використання маніпулятора в парі з ноутбуком. Для забезпечення бездротового зв'язку девайс використовує радіо-модуль з інтерфейсом підключення USB, дальність дії сигналу становить 10 м.Комп'ютерна миша Logitech B220 Silent забезпечує зручний хват і має класичний набір кнопок — дві стандартні і колесо. Ергономічна конструкція дозволить плідно працювати з комп'ютерною системою з мінімальним навантаженням на зап'ясті. Працює пристрій від однієї батарейки типу АА, повного заряду якої в середньому достатньо для 18 місяців використання мишки. Вага гаджета становить 75 г.Така миша буде до речі, якщо користувач використовує комп'ютер для роботи з документами і перегляду інтернет-сайтів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech B220 Silent
Mouse Logitech B220 Silent 910-004881 black 910-004881 | 166 zł |
MOUSE USB OPTICAL WRL B220/SILENT BK 910-004881 LOGITECH New | 232 zł |
Mysz LOGITECH B220 910-004881, 2.4 GHz, 1000 DPI | 139 zł |
Mouse Logitech B220 Silent 910-004881 black 910-004881 | 166 zł |
Logitech B220 Silent 1000 Dpi Wireless Mouse Czarny 910-004881 | 132 zł |