Wózek Lionelo Julie One
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Lionelo Julie One
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:50 cm
Waga po złożeniu:7 kg
Maksymalne obciążenie: 15 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Lionelo Julie One
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Julie One Ultra kompaktowy składany wózek z wędką 0-22 kg torba do | 694 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Julie One Black Gold Czarno-złoty | 679 zł |
Wózek spacerowy do samolotu LIONELO JULIE ONE | 679 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Julie One Black Gold Czarno-złoty LO-JULIE ONE BLA | 679 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →