Wózek Lionelo Irma
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Kup Lionelo Irma
Wszystkie ceny 23 →LIONELO Irma wózek dziecięcy do 15 kg spacerówka lekka konstrukcja amortyz | 285 zł |
Lionelo, Irma, Wózek spacerowy + moskitiera + ocieplacz na nóżki, Mint, Mi | 327 zł |
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA PARASOLKA LIONELO IRMA | 322 zł |
Wózek Lionelo spacerowy Irma black/dark grey | 319 zł |
Lionelo Irma Dreamin' Lekki Wózek Spacerowy | 336 zł |
Na długie spacery i sen
Wózek polskiej marki Lionelo ma dobry stosunek jakości do ceny, a raczej oferuje niezawodny transport na długie spacery w każdą pogodę w atrakcyjnej cenie. Wózek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat lub do maksymalnego obciążenia 15 kg. Dzieciak będzie mógł jeździć na siedząco, obserwując co dzieje się na ulicy lub leżąc, dzięki regulowanemu w czterech pozycjach oparciu i podnóżkowi. Miękki pikowany materac zapewni słodki sen, kaptur w rozmiarze XXL ochroni Cię przed niepogodą i gorącym słońcem, a bezpieczeństwo zapewniają pięciopunktowe pasy, ochraniacz i zabezpieczenie w pachwinach. Stylowa lniana tapicerka jest łatwa do prania i dodaje modelowi solidniejszego wyglądu, do wyboru jest kilka kolorów.
Na szczególną uwagę zasługują koła, sparowane zarówno z tyłu, jak i z przodu. Wykonane są z gumy i nie wymagają dodatkowej konserwacji, natomiast przedni krętlik z możliwością zablokowania na wprost. Rezultatem jest dobra zwrotność, a sprężynowa amortyzacja przednich kół zmniejszy drgania spowodowane wybojami na drodze i zminimalizuje dyskomfort dziecka.
Wygoda dla rodziców
Wózek jest wygodny nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców. Waży niewiele - 7 kg, szybko się składa i zajmuje niewiele miejsca podczas transportu i przechowywania. Istnieje również podwójne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem. Rama wykonana jest z wysokiej jakości metalu, który jest lekki, ale wytrzymały. Rączka tutaj jest podwójna, każdy obraca się o 360 stopni, dzięki czemu mama lub tata mogą wybrać dla siebie pożądaną pozycję. Koszyk na zakupy jest zamontowany dość wysoko, co utrudnia dostęp do rzeczy wewnątrz, szczególnie w pozycji poziomej z tyłu. Ale podczas jazdy nie ociera się o krawężniki i inne wzniesienia.
Pomimo demokratycznej ceny, Lionelo Irma cieszy się kompletnym zestawem na każdą okazję. Zawiera ciepłą osłonę na nóżki, folię przeciwdeszczową i moskitierę do chodzenia w letnie wieczory.