Візочок Lionelo Mika 2 in 1
Відео 1Фото 6 |
Перевага універсальної коляски в тому, що вона зростатиме разом з вашим малюком, адже комплектується люлькою та прогулянковим блоком, і прослужить якомога довше: максимальне навантаження становить 22 кг, а це приблизна вага 4-річної дитини. Для перевезення немовлят використовуйте простору люльку. Матрац із бавовняним покриттям підтримує здорове положення хребта. Чохол збереже тепло всередині блоку взимку, а глибокий капюшон із сітчастим віконцем захистить від сонця, вітру та дощу та забезпечить достатню вентиляцію влітку.
Якщо малюк заснув під час прогулянки – просто від'єднайте люльку від рами та перенесіть у будинок за допомогою ручки. А коли дитина підросте і пересяде в інший модуль — складіть люльку до компактніших розмірів, щоб вона не займала багато місця при зберіганні. Прогулянковий блок Lionelo Mika 2 in 1 налаштовується залежно від потреб пасажира: ви можете змінювати напрямок установки (по ходу або проти руху), регулювати нахил спинки та підніжки, трансформуючи сидіння на спальне місце.
Водонепроникний капюшон із захистом з UPF 50+ та козирком готовий до будь-яких примх погоди, а допоможуть йому в цьому додаткові аксесуари з комплектації: дощовик, москітна сітка та тепла накидка на ніжки. Крім того, шасі дозволяє установку автокрісла, внаслідок чого коляска перетворюється на ще більш універсальну модель 3-в-1. А ще в число плюсів можна записати міцні гумові колеса, що не вимагають обслуговування, амортизацію для м'якого ходу, ручку, що регулюється по висоті, невелика вага (близько 10 кг), зручну систему складання за типом книжки і ремінець для перенесення коляски в складеному вигляді.
Купити Lionelo Mika 2 in 1
Усі ціни 7 →LIONELO Mika wózek 2w1 gondola wózek spacerowy spacerówka folia przeciwdes | 1 385 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Grey Graphi | 1 479 zł |
Lionelo, Mika, wózek wielofunkcyjny, 2w1, Grey Stone | 1 463 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Grey Stone, | 1 479 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Green Fores | 1 500 zł |
Lionelo, Mika, Wózek wielofunkcyjny 2w1 + gondola + akcesoria, Blue Navy, | 1 408 zł |
Lionelo, Mika, wózek wielofunkcyjny, 2w1, Blue Navy | 1 462 zł |
Модификації Lionelo Mika
Ціни на Lionelo Mika |
---|---|---|---|---|
Lionelo Mika 2 in 1 | від 1 385 zł | 9 пропозицій | ||
Lionelo Mika 3 in 1 | від 1 638 zł | 7 пропозицій |