Візочок Lionelo Amber 3 in 1
Фото 7 |
Lionelo Amber 3 in 1
люлька, прогулянковий блоклюлька, прогулянковий блок, автокрісло
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:11.8 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Amber 3 in 1
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LIONELO Amber 3 w 1 Wózek Spacerowy do 22kg od 0-4 lat z Gondolą Fotelik S | 1 782 zł |
WÓZEK 3w1 Lionelo AMBER Spacerówka Gondola Fotelik | 1 551 zł |
Wózek Lionelo Wózek Spacerowy 2w1 Amber Grey Stone | 1 545 zł |
Lionelo, Amber, Wózek wielofunkcyjny 3w1, spacerówka + gondola + nosidełko | 1 513 zł |
Lionelo, Amber 3in1, wózek wielofunkcyjny, Black Onyx | 1 800 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Lionelo Amber
Ціни на Lionelo Amber |
---|---|---|---|---|
Lionelo Amber 2 in 1 | від 1 066 zł | 14 пропозицій | ||
Lionelo Amber 3 in 1 | від 1 427 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →