Візочок Lionelo Elia
Фото 28 |
Прогулянкова коляска відноситься до бюджетного сегменту та розрахована на дітей вагою до 15 кг. Це модель-тростина з двома ручками з боків та зручним механізмом складання, що значно полегшує зберігання та транспортування. До рами прикріплена ручка, за допомогою якої коляску можна носити як ручну поклажу. А ще вона не надто габаритна і важить всього 7 кг, тому мамі буде не складно з нею впоратися навіть самотужки.
Серед переваг Lionelo Elia — великий капюшон розміру XXL, що опускається до бампера. Він доповнений сітчастим віконцем для кращої циркуляції повітря влітку та можливістю спостерігати за малюком. Сидіння пропонує 4-ступінчасте регулювання спинки і 2-ступінчасте регулювання підніжки, завдяки чому трансформується в комфортне спальне місце на випадок, якщо малюк втомився або заснув на свіжому повітрі.
За безпеку непосиди відповідають 5-точкові ремені, захисний бампер та пахвинний обмежувач. Гумові колеса не вимагають обслуговування, передня пара, за класикою, поворотна з можливістю фіксації в положенні прямо для кращої маневреності та прохідності. Також візок отримав амортизацію передніх коліс, яка повинна згладити тряску під час їзди нерівною дорогою. У комплектацію моделі входять москітна сітка, дощовик, теплий чохол на ніжки та стандартний багажний кошик для покупок.
Купити Lionelo Elia
Усі ціни 26 →LIONELO Elia wózek spacerowy od 6 miesięcy do 15 kg spacerówka na każdy te | 279 zł |
Lionelo, Elia Oslo, Wózek spacerowy + ocieplacz na nóżki + moskitiera, Bla | 260 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Elia Grafitowy | 300 zł |
MODNY wózek spacerowy SPACERÓWKA Lionelo Elia OSLO | 276 zł |
Wózek dziecięcy LIONELO Elia Grafitowy | 300 zł |