Візочок Chicco Ohlala 3
Відео 1Фото 39 |
Chicco Ohlala 3
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:47 см
Вага в зборі:4.2 кг
Візок має невелику вагу. Вбудована ручка для транспортування.
Всі характеристики
Купити Chicco Ohlala 3
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wózek dziecięcy CHICCO Ohlala 3 Red Passion | 960 zł |
Chicco, OHlala'3, wózek spacerowy, Jet Black | 646 zł |
Wózek dziecięcy CHICCO Ohlala 3 Grey Mist | 960 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →