Візочок Chicco Goody XPlus
Відео 2Фото 38 |
Chicco Goody XPlus
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:47 см
Вага в зборі:7.5 кг
Goody XPlus можна легко перетворити на систему для подорожей, об'єднавши її з сидінням Kory i-Size.
Адаптери адаптери для автокрісла продаються окремо.
Всі характеристики
Купити Chicco Goody XPlus
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wózek spacerowy Chicco Goody XPlus Twinkle Green do 22kg | 1 149 zł |
Chicco Goody XPlus Wózek spacerowy Dark shadow | 1 149 zł |
Chicco, Goody Xplus, wózek spacerowy, dark shadow | 1 149 zł |
Chicco Goody XPlus Wózek spacerowy Pearl grey | 1 149 zł |
Chicco, Goody Xplus, wózek spacerowy, pearl grey | 1 149 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →