Візочок Baby Jogger City Tour 2
Відео 1Фото 8 |
Прогулянковий візок американського бренду Baby Jogger називають ідеальним рішенням для спільних подорожей з малюком, і не дарма. Вона важить всього 6.4 кг, тому її можна брати з собою як ручну поклажу. Конструкція декількома рухами складається на кшталт книжки, у своїй автоматичне блокування запобігає випадкове розкладання під час транспортування. У складеному вигляді коляска на 85% менше, ніж у розкладеному.
Зрештою, приємним бонусом для активних батьків стане сумка-чохол для коляски, яка включена до комплекту постачання. Хоч майте на увазі, що це єдиний аксесуар, який ви отримуєте при покупці - всі інші необхідні дрібниці доведеться купувати окремо. Baby Jogger City Tour 2 оснащена чотирма гумовими колесами невеликого діаметру (13 і 15 см), у тому числі передніми поворотними з можливістю фіксації в положенні прямо та задніми без осі, про яку під час ходьби не чіплятимуться ноги.
Крім цього, колеса мають амортизацію, тому хід буде м'яким, а дитина не відчує трясіння при їзді нерівними дорогами. Прогулянковий блок є комфортним і безпечним простір для маленького пасажира: його спинка регулюється практично до горизонтального положення, підніжка піднімається і таким чином збільшує розмір спального місця, великий капюшон має УФ-захист, оглядове вікно і здатний вкрити малюк від негоди і сонця. При цьому безпеку забезпечують 5-точкові ремені, а ось захисного бампера тут немає - його знову ж таки можна докупити окремо. Також шасі дозволяє встановлення будь-якого дитячого автокрісла Baby Jogger.
Купити Baby Jogger City Tour 2
Усі ціни 6 →Baby Jogger City Tour 2 Wózek Szary 98 x 50 x 100 cm 65 kg BJ0214517901 | 1 158 zł |
Wózek BABY JOGGER City Tour 2 szary 2145179 | 1 283 zł |
Baby Jogger, City Tour 2, wózek spacerowy, Everett Green | 1 284 zł |
Baby Jogger City Tour 2 Everett Green Spacerowy | 1 284 zł |
Wózek BABY JOGGER City Tour 2 Everett Green 2145422 | 1 277 zł |
Baby Jogger, City Tour 2, wózek spacerowy, Shadow Grey | 1 284 zł |