Візочок Chicco Goody Plus
Фото 14 |
Chicco Goody Plus
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:47 см
Вага в зборі:6.9 кг
Всі характеристики
Купити Chicco Goody Plus
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Krzesła marki CHICCO Model Krzesło Goody Plus Indigo 5079877510000 | 978 zł |
Wózek Chicco WÓZEK CHICCO GOODY PLUS GREY MIST 07079877720000 | 1 194 zł |
Chicco, Goody Plus, wózek spacerowy, Indigo | 961 zł |
Wózek Goody Plus Dusty Green - Chicco 79877.190 | 962 zł |
Chicco 7079877720000 Krzesła dziecięce Model Goody Plus Szary Mist | 892 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →