Wózek Chicco Goody Plus
Zdjęcia 14 |
Chicco Goody Plus
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:47 cm
Waga po złożeniu:6.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Chicco Goody Plus
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesła marki CHICCO Model Krzesło Goody Plus Indigo 5079877510000 | 978 zł |
Wózek Chicco WÓZEK CHICCO GOODY PLUS GREY MIST 07079877720000 | 1 194 zł |
Chicco, Goody Plus, wózek spacerowy, Indigo | 961 zł |
Wózek Goody Plus Dusty Green - Chicco 79877.190 | 962 zł |
Chicco 7079877720000 Krzesła dziecięce Model Goody Plus Szary Mist | 892 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →